B Şubesi Mania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Şubesi Mania

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Cs 1.6 Aimsiz Wall Hack!!!
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:05 pm tarafından Admin_Sasuke

» İyiki Doğdum Ben xP
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:16 am tarafından Admin_Sasuke

» ~~Remember Me~~
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:06 pm tarafından hsnaa..

» nası oluyor
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm tarafından rum_mer_sen

» biri bana cevap atsın
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:14 am tarafından iduce

» Nasıl geçtin ey ömür
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:11 am tarafından iduce

» Artık Facebooktayız
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:50 am tarafından Admin_Sasuke

» KASŞG grubu kurulsun mu?
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:49 am tarafından Admin_Sasuke

» Lütfen Dikkat
FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm tarafından cemre7b

FıkRaLaR BuRaya..!

2 posters
YazarMesaj
''€..K..~
Süper Mod
Süper Mod
''€..K..~

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:28 pm

Bush'a Okul Ziyaretinde Sorulan Sorular Wink
Gerçekmiş... George W.Bush bir ilkokulu ziyaret eder. Cocuklara: - Sorusu olan var mi? der. ve kücük B...ob sözü alir. - Benim üc sorum olucak: 1- Secimlerde daha az oy almaniza ragmen nasil olduda Baskan oldunuz? 2- Hiroshima'ya atilan atom bombasi sizce dünyanin en büyük terör faaliyeti degilmidir? 3- Hicbir neden yokken neden Irak'a saldirmak istiyorsunuz? Aniden zil calar ve cocuklar tenefüsse cikarlar. Cocuklar geri döndügünde bu sefer sözü kücük Tom alir. Benim bes sorum olacak: 1- Secimlerde daha az oy almaniza ragmen nasil olduda Baskan oldunuz? 2- Hiroshima'ya atilan atom bombasi sizce dünyanin en büyük terör faaliyeti degilmidir? 3- Hicbir neden yokken neden Irak'a saldirmak istiyorsunuz? 4- Bugün neden zil 30 dakika erken caldi? 5- Bob nerede? lol!
Admin_Sasuke
Admin
Admin
Admin_Sasuke

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:30 pm

Özenti Facebooktan çalmış en azından benim profilimden almasaydın lol!
http://bmania.hareketforum.com
''€..K..~
Süper Mod
Süper Mod
''€..K..~

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:32 pm

Çakal Anne:
Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet’in annesini yemeğe davet ederler. Mehmet’in annesi akşam yemeği süresince Handan’ı uzun uzun süzer ve aslında Handan’ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder. Aklını okumuşcasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok. Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner. Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum. Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım. Oturur ve yazar: Anneciğim, gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum. Fakat konu şu ki: Sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp. Sevgiler oğlun Mehmet. Bir hafta sonra Mehmet’in annesinden mektup gelir: Sevgili oğlum: Handanla yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum. Fakat konu şu ki: Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu. Sevgilerle annen… lol!
''€..K..~
Süper Mod
Süper Mod
''€..K..~

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:33 pm

Admin_Sasuke demiş ki:
Özenti Facebooktan çalmış en azından benim profilimden almasaydın lol!

Senin profildn deil kiii bilemednn Razz Razz
elimde yazmamı beklemiodn heralde Shocked Shocked
Admin_Sasuke
Admin
Admin
Admin_Sasuke

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:35 pm

Post kastın dikkat et şaka okadarda resmi olmayım lol!
''€..K..~
Süper Mod
Süper Mod
''€..K..~

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 1:16 pm

Farkında deildmm amaaa lol!
Admin_Sasuke
Admin
Admin
Admin_Sasuke

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 8:11 pm

''€..K..~ demiş ki:
Farkında deildmm amaaa lol!
Sorun değil ama dikkat et detaylı bilgi site kurallarında
''€..K..~
Süper Mod
Süper Mod
''€..K..~

FıkRaLaR BuRaya..! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRaLaR BuRaya..!   FıkRaLaR BuRaya..! Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 7:06 pm

tamam tamam okudum daha yapmamm Very Happy Razz

Biz kadınların cevabı hep hazırdır !! Smile)
Adamın biri gazete okurken gazetede bir haber ilgisini çeker. Mutfakta olan hanımına bağırır; — Hanım... hanım gel! Bak gazetede ne yazıyor? Kadın işini yarım bırakır gelir; — Ne oldu? — Bak diyor ki kadınlar günde ondörtbin cümle kuruyorlarmış, erkeklerde yedibin….Gördün mü bilim bile sizin ne kadar geveze olduğunuzu kanı...tla...mış.. Kadın kocasına döner; — Tabi, sizin gibi beyinsizlere bir lafı iki kere anlatırsak, sizin iki katı cümle kurulur... Adam karısına döner ve şaşkın şaşkın; — Ne dedin sen??
lol!

FıkRaLaR BuRaya..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resim Buraya
» İğrenç Espriler Buraya!