B Şubesi Mania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Şubesi Mania

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Cs 1.6 Aimsiz Wall Hack!!!
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:05 pm tarafından Admin_Sasuke

» İyiki Doğdum Ben xP
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:16 am tarafından Admin_Sasuke

» ~~Remember Me~~
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:06 pm tarafından hsnaa..

» nası oluyor
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm tarafından rum_mer_sen

» biri bana cevap atsın
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:14 am tarafından iduce

» Nasıl geçtin ey ömür
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:11 am tarafından iduce

» Artık Facebooktayız
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:50 am tarafından Admin_Sasuke

» KASŞG grubu kurulsun mu?
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:49 am tarafından Admin_Sasuke

» Lütfen Dikkat
~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm tarafından cemre7b

~~TİtanLarıN SAvaşI~~

2 posters
YazarMesaj
hsnaa..
Moderatör
Moderatör
hsnaa..

~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Empty
MesajKonu: ~~TİtanLarıN SAvaşI~~   ~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 8:42 pm

Nihai güç için süren mücadele, insanları krallara karşı ve kralları da tanrılara karşı kışkırtmaktadır. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaş da dünyayı yok edebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus, ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı Hades'e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus'un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek Hadese karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir.
Admin_Sasuke
Admin
Admin
Admin_Sasuke

MesajKonu: Geri: ~~TİtanLarıN SAvaşI~~   ~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 9:02 pm

(bu ifadeye bayıldım) affraid güzel filim
http://bmania.hareketforum.com
hsnaa..
Moderatör
Moderatör
hsnaa..

MesajKonu: --------------------------------   ~~TİtanLarıN SAvaşI~~ Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 9:04 pm

What a Face (bnde buna) evet süpeer film affraid affraid

~~TİtanLarıN SAvaşI~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~~~GelinLerin savAşI,~~