B Şubesi Mania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Şubesi Mania

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Cs 1.6 Aimsiz Wall Hack!!!
The Big Bang Theory Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:05 pm tarafından Admin_Sasuke

» İyiki Doğdum Ben xP
The Big Bang Theory Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:16 am tarafından Admin_Sasuke

» ~~Remember Me~~
The Big Bang Theory Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:06 pm tarafından hsnaa..

» nası oluyor
The Big Bang Theory Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm tarafından rum_mer_sen

» biri bana cevap atsın
The Big Bang Theory Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:14 am tarafından iduce

» Nasıl geçtin ey ömür
The Big Bang Theory Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:11 am tarafından iduce

» Artık Facebooktayız
The Big Bang Theory Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:50 am tarafından Admin_Sasuke

» KASŞG grubu kurulsun mu?
The Big Bang Theory Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:49 am tarafından Admin_Sasuke

» Lütfen Dikkat
The Big Bang Theory Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm tarafından cemre7b

The Big Bang Theory

YazarMesaj
Flex
Süper Mod
Süper Mod
Flex

The Big Bang Theory Empty
MesajKonu: The Big Bang Theory   The Big Bang Theory Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 10:25 pm

The Big Bang Theory (kısa olarak TBBT) 24 Eylül 2007 yılında CBS ekranlarında gösterilen, Chuck Lorre ve Bill Prady tarafından yaratılan Amerikan durum komedisidir. Dizi, kuantum fiziğine kafa yoran üstün zekalı iki arkadaş ve karşı dairelerinde garson olarak çalışan sarışın komşuları arasındaki olayları konu almaktadır. Dizinin prodüksiyonu Warner Bros. Television ve Chuck Lorre Productions tarafından gerçekleştiridi.

Oyuncular
* Johnny Galecki, Leonard Leakey Hofstadter
* Jim Parsons, Sheldon Cooper
* Kaley Cuoco, Penny
* Simon Helberg, Howard Wolowitz
* Kunal Nayyar, Rajesh Koothrappali
* Sara Gilbert, Leslie Winkle
http://bmania.hareketforum.com

The Big Bang Theory
1 sayfadaki 1 sayfası