B Şubesi Mania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Şubesi Mania

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Cs 1.6 Aimsiz Wall Hack!!!
KoMik ÖyküLer Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:05 pm tarafından Admin_Sasuke

» İyiki Doğdum Ben xP
KoMik ÖyküLer Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:16 am tarafından Admin_Sasuke

» ~~Remember Me~~
KoMik ÖyküLer Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:06 pm tarafından hsnaa..

» nası oluyor
KoMik ÖyküLer Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm tarafından rum_mer_sen

» biri bana cevap atsın
KoMik ÖyküLer Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:14 am tarafından iduce

» Nasıl geçtin ey ömür
KoMik ÖyküLer Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:11 am tarafından iduce

» Artık Facebooktayız
KoMik ÖyküLer Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:50 am tarafından Admin_Sasuke

» KASŞG grubu kurulsun mu?
KoMik ÖyküLer Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:49 am tarafından Admin_Sasuke

» Lütfen Dikkat
KoMik ÖyküLer Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm tarafından cemre7b

KoMik ÖyküLer

2 posters
YazarMesaj
''€..K..~
Süper Mod
Süper Mod
''€..K..~

KoMik ÖyküLer Empty
MesajKonu: KoMik ÖyküLer   KoMik ÖyküLer Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 3:02 pm

İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.
------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- ---------
Pişmanlık
Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; 'Keşke korunsaydım'
------------ --------- --------- --------- ------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- ---------
Altıncı his
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi.
Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de
çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum.Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.
------------ --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- ----
Öncelik
Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının 'benden önce biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden önce mi?' cevabını vererek
evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın ol duğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?
lol! lol! lol!

Kapakkkk Smile)
Bir gün ögretmenin biri derste mini etek giyen bir kıza dikkatlice bakar.. Kız da bunu farkedip hayırdır hocam gözünüzü benden alamıyorsunuz kendimi bir an tren sandım der.. Bunun üzerine bütün sınıf hocayla alay eder gibi gülmeye başlar. Hoca da yavaşca gülerek.. ; Haklısın kızım günde bana da 300 kişi binse ben de kendimi tren sanardım !! Very Happy
Flex
Süper Mod
Süper Mod
Flex

KoMik ÖyküLer Empty
MesajKonu: Geri: KoMik ÖyküLer   KoMik ÖyküLer Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 8:59 pm

''€..K..~ demiş ki:

Kapakkkk Smile)
Bir gün ögretmenin biri derste mini etek giyen bir kıza dikkatlice bakar.. Kız da bunu farkedip hayırdır hocam gözünüzü benden alamıyorsunuz kendimi bir an tren sandım der.. Bunun üzerine bütün sınıf hocayla alay eder gibi gülmeye başlar. Hoca da yavaşca gülerek.. ; Haklısın kızım günde bana da 300 kişi binse ben de kendimi tren sanardım !! Very Happy
Puhahaha koptumxD
Şuna bakın:
Bir profesor ve öğrenci arasında geçen gerçek bir olsay:
Bir gün bir üniversite pprofesörü kantindeyken otuduğu masaya bir öğrenci gelir hoca bunu kendine yediremez vei: Öküzlerle kuşlar yan yana otrumaz der. Öğrenci de "Ben o zaman uçayım" der. Hoca çok kızar ve sınıfa girer. Aynı öğrenciye "Yerde iki torba gördün birinde akıl birinde para var hangisini alırdın:" der. Öğrenci "Parayı alırım" der hoca da "Ben aklı alırdım" deyince öğrenci "Doğal, herkes ihtiyacı olanı alır" deyince hoca bu ders olucakları sınvda en ufak bir hatası bile olsa ona 0 vermeyi düşünür. Öğrenci herşeyi doğru yapınca hoca çılgına doner ve kağıda büyük haflerle ÖKÜZ yazar. Öğrenci kağıdı görünce "Hocam imzanızı atmışsınız ama notum nerede?" der.
http://bmania.hareketforum.com

KoMik ÖyküLer
1 sayfadaki 1 sayfası