B Şubesi Mania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Şubesi Mania

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Cs 1.6 Aimsiz Wall Hack!!!
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:05 pm tarafından Admin_Sasuke

» İyiki Doğdum Ben xP
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:16 am tarafından Admin_Sasuke

» ~~Remember Me~~
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:06 pm tarafından hsnaa..

» nası oluyor
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm tarafından rum_mer_sen

» biri bana cevap atsın
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:14 am tarafından iduce

» Nasıl geçtin ey ömür
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:11 am tarafından iduce

» Artık Facebooktayız
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:50 am tarafından Admin_Sasuke

» KASŞG grubu kurulsun mu?
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:49 am tarafından Admin_Sasuke

» Lütfen Dikkat
~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm tarafından cemre7b

~kıYaMeT MeLeKLeRi~

YazarMesaj
hsnaa..
Moderatör
Moderatör
hsnaa..

~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Empty
MesajKonu: ~kıYaMeT MeLeKLeRi~   ~kıYaMeT MeLeKLeRi~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 9:26 pm

Yönetmenliğini Scott Stewart‘ın yaptığı ve başrollerini Paul Bettany, Dennis Quaid, Kevin Durand, Doug Jones, Lucas Black, Tyrese Gibson, Adrianne Palicki ve Charles S. Dutton‘ın paylaştığı Legion fantastik öğeler taşıyan bir gerilim/aksiyon filmi.

Filmde dört büyük melekten biri olan Mikail‘in dünyaya inmesi ve karnında insanlığın tek umudu olan çocuğu taşıyan bir garson kızı diğer meleklerden koruma mücadelesi anlatılıyor.
cheers

~kıYaMeT MeLeKLeRi~
1 sayfadaki 1 sayfası