B Şubesi Mania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Şubesi Mania

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Cs 1.6 Aimsiz Wall Hack!!!
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:05 pm tarafından Admin_Sasuke

» İyiki Doğdum Ben xP
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:16 am tarafından Admin_Sasuke

» ~~Remember Me~~
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:06 pm tarafından hsnaa..

» nası oluyor
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm tarafından rum_mer_sen

» biri bana cevap atsın
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:14 am tarafından iduce

» Nasıl geçtin ey ömür
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:11 am tarafından iduce

» Artık Facebooktayız
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:50 am tarafından Admin_Sasuke

» KASŞG grubu kurulsun mu?
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:49 am tarafından Admin_Sasuke

» Lütfen Dikkat
~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm tarafından cemre7b

~TeRabithiA kÖpRüSü~

2 posters
YazarMesaj
hsnaa..
Moderatör
Moderatör
hsnaa..

~TeRabithiA kÖpRüSü~ Empty
MesajKonu: ~TeRabithiA kÖpRüSü~   ~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 9:34 pm

Terabithia Köprüsü, Jess adındaki bir çocuğun sihirli hikayesini anlatıyor. Leslie okula gelene kadar Jess tüm koşu yarışmalarının birincisidir. Leslie'nin gelmesiyle yaşamında yeni bir dönem açılan Jess kısas sürede Leslie ile arkadaş olmayı başarır. İki çocuk, evlerinin arkasında bulunan ormanlıkta Terabithia adında devlerden, cücelerden ve sayısız efsanaevi yaratıklardan oluşan hayali bir krallık yaratırlar. Bu hayali krallık onlara gerçek dünyada zorluklarla nasıl savaşmaları gerektiğini öğretecektir...
(inanılmaz derecede harika süper ötesi bir film anlicanız izlemeye değer Smile What a Face
Admin_Sasuke
Admin
Admin
Admin_Sasuke

MesajKonu: Geri: ~TeRabithiA kÖpRüSü~   ~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 5:26 pm

Bu filmi izlemeye gidecektim işim çıkıştı sonrada izleyemedim
http://bmania.hareketforum.com
hsnaa..
Moderatör
Moderatör
hsnaa..

MesajKonu: --   ~TeRabithiA kÖpRüSü~ Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 6:58 pm

bnce zaman kaybetmeden izlemelisn ceem Laughing

~TeRabithiA kÖpRüSü~
1 sayfadaki 1 sayfası