B Şubesi Mania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Şubesi Mania

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Cs 1.6 Aimsiz Wall Hack!!!
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:05 pm tarafından Admin_Sasuke

» İyiki Doğdum Ben xP
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:16 am tarafından Admin_Sasuke

» ~~Remember Me~~
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:06 pm tarafından hsnaa..

» nası oluyor
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm tarafından rum_mer_sen

» biri bana cevap atsın
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:14 am tarafından iduce

» Nasıl geçtin ey ömür
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:11 am tarafından iduce

» Artık Facebooktayız
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:50 am tarafından Admin_Sasuke

» KASŞG grubu kurulsun mu?
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:49 am tarafından Admin_Sasuke

» Lütfen Dikkat
~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 1:42 pm tarafından cemre7b

~~kOrALin ve GizLi dünYa~~

YazarMesaj
hsnaa..
Moderatör
Moderatör
hsnaa..

~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Empty
MesajKonu: ~~kOrALin ve GizLi dünYa~~   ~~kOrALin ve GizLi dünYa~~ Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 3:14 pm

Yeni evindeki gizemli bir kapıyı açarak paralel gerçekliğin serüvenine giriş yapan genç bir kızın hikayesi. Kendi hayatına benzese de çok daha fantastik olan bu diğer dünyada Caroline, buranın sakinleri olan egzantrik Miss Forcible ve Miss Spink ile karşılaşacaktır

~~kOrALin ve GizLi dünYa~~
1 sayfadaki 1 sayfası